0 0.00 грн.


Лебідки та талі

Новини/Акції
Безкоштовна доставка причепів по Україні
15 січня 2019 р.

УВАГА! Доставка причепів виробництва PRAGMATEC по всій Україні тепер безкоштовна.

Безкоштовна доставка торсіонних осей по Україні!
8 листопада 2018 р.

Чудова новина - тепер купити торсіонні осі з гальмом і без гальма від виробників AL-KO і Knott-Autoflex можна з безкоштовною доставкою по Україні.

Цікаві новинки садової техніки від SOLO by AL-KO!
21 серпня 2018 р.

В асортименті інтернет-магазину з'явилися новинки садової техніки від SOLO by AL-KO: ланцюгові пили, газонокосарки, аератори, садові трактори і багато всього іншого!

Обзори/статті
Сміливо по бездоріжжю: обираємо лебідку для квадроцикла
21 березня 2018 р.

Ви є щасливим власником квадроцикла? Правильно підібрана лебідка дозволить вам отримати максимум задоволення від пригод і виручить у випадку виникнення неприємностей!

Кущоріз: правила вибору садового перукаря
14 серпня 2017 р.

Ідеальні чагарники в саду - це не мрія, а реальність, якщо правильно вибрати кущоріз! Про правила вибору садового перукаря читайте в статті.

Як підібрати опорне колесо для причепа?
10 серпня 2017 р.

Чому варто придбати опорне колесо для причепа, які завдання воно здатне вирішити і як правильно вибрати цей пристрій?

Партнери

autoes

Лебідки і талі

Також як і автомобільна лебідка є невід'ємним атрибутом в арсеналі будь-якого автолюбителя, так і правильно вибране технологічне обладнання є основою високої продуктивності, рентабельності та безпечної праці будь-якого промислового підприємства. Наша компанія пропонує вашій увазі лебідки автомобільні та промислові, ручні, гідравлічні та електричні, а також талі, призначені для переміщення різного роду вантажів при проведенні будівельних, монтажних та демонтажних робіт.

Автомобільні лебідки

На відміну від лебідок промислового типу і талів, автолебедка є пристроєм, розрахованим виключно для витягування застряглого на бездоріжжі автомобіля, шляхом намотування троса на барабанний вал, інший кінець якого чіпляється за нерухомий об'єкт більшої маси, наприклад, дерево. Сьогодні на ринку України можна побачити досить обширний асортимент автомобільних лебідок, у різноманітності якого простому автолюбителю легко розгубитися. Щоб нашим потенційним клієнтам було простіше визначитися з вибором відповідного пристрою, ми розберемо, які бувають автомобільні лебідки, купити які згодом ви зможете на нашому сайті.

купить автомобильную лебедку

Сьогодні виробники випускають три види автолебедок:

 • Гідравлічні.
 • Електричні.
 • Механічні.

Крім того, існує додатковий клас автолебедок, до яких відносяться знімні і ручні моделі.

Електричні лебідки

Цей тип автолебедок сьогодні вважається найбільш популярним як серед простих автомобілістів, так і серед любителів екстремального відпочинку. Працюють електричні автолебедкі від бортового автомобільного харчування. Основними перевагами електричних лебідок є:

 • Простота в експлуатації.
 • Легкість у монтажі / демонтажі.
 • Дистанційне керування.
 • Можливість роботи пристрою при вимкненому двигуні.

Продуктивна робота електролебідки з заглушеним двигуном становить 15-20 хвилин. Після закінчення цього часу, для ефективної роботи пристрою, потужності акумулятора буде недостатньо. Електричні лебідки не призначені для їх експлуатації у воді - це є головним мінусом, наприклад, в ситуації, коли потрібно «перейти» брід.

Гідравлічні лебідки

купить лебедку в украине

Живлення гідравлічних автолебідок проводиться безпосередньо від насоса гідропідсилювача керма, де потужність до силового барабану поширюється шляхом перекачування робочої рідини від гідравлічного насоса автомобіля до гідравлічного мотору обладнання. Якщо автовласник захоче купити автомобільну лебідку більшої потужності, то йому доведеться встановити додатковий насос зі шківом.

Основними перевагами гідравлічних автолебедок є:

 • Підвищена надійність.
 • Стійкість до перевантажень.
 • Можливість роботи під водою.

Ще однією перевагою лебідок гідравлічного типу є те, що в їх конструкції передбачений настроюється обмежувач потужності, але так як вона поступається електричним моделям зі швидкісного викиду троса, а також не має можливості працювати при вимкненому двигуні, вона втратила свою привабливість в очах деяких автолюбителів. Крім того, ціна гідравлічної автолебідки значно перевищує вартість її електричних і механічних сестер.

Механічні лебідки

Механічну автолебедку, втім, також як і їх гідравлічні аналоги, приводить в дію автомобільний двигун. До переваг механічної автолебедкі можна віднести:

 • Високу потужність.
 • Простоту в експлуатації.
 • Невимогливість.
 • Надійність.
 • Варіацію швидкості викиду троса.

Єдиним недоліком механічної автолебедкі є те, що її можна монтувати лише на позашляховики або ж автомобілі, роздавальна коробка яких дозволяє підключити «коробку відбору потужності».

Знімні лебідки

лебедка электрическая

Знімні типи автолебедок оснащені фіксованою консоллю, що монтується до буксирувальної проушине автомобіля. Саму лебідку можна перевозити в багажному відсіку і при екстрених ситуаціях кріпити до настановної консолі. Також існують автономні моделі знімних автолебедок, які можуть експлуатуватися незалежно, тобто з використанням окремого акумулятора або додаткового бензинового двигуна. Недолік автономних лебідок в тому, що вони занадто габаритні і вимагають перевезення додаткового запасу палива.

Ручні лебідки

Даний тип автолебедок вважається найпопулярнішим, але найбільш поширеними моделями є лебідки барабанного і важільного типу. Недолік барабанних автолебедок - це коротка рукоять, через що автомобілісту потрібно навалюватися на важіль практично всім тілом, але в цілому ручні лебідки найбільш прийнятний варіант для любителів поганяти по бездоріжжю, головне в експлуатації лебідок даного типу використовувати сталевий трос.

Ми пропонуємо нашим клієнтам купити автомобільну тросову лебідку в Україні, ціна якої буде змінюватись в залежності від потужності, моделі і марки виробника конкретного пристрою.