0 0.00 грн.


Домкрати

Новини/Акції
Безкоштовна доставка причепів по Україні
15 січня 2019 р.

УВАГА! Доставка причепів виробництва PRAGMATEC по всій Україні тепер безкоштовна.

Безкоштовна доставка торсіонних осей по Україні!
8 листопада 2018 р.

Чудова новина - тепер купити торсіонні осі з гальмом і без гальма від виробників AL-KO і Knott-Autoflex можна з безкоштовною доставкою по Україні.

Цікаві новинки садової техніки від SOLO by AL-KO!
21 серпня 2018 р.

В асортименті інтернет-магазину з'явилися новинки садової техніки від SOLO by AL-KO: ланцюгові пили, газонокосарки, аератори, садові трактори і багато всього іншого!

Обзори/статті
Сміливо по бездоріжжю: обираємо лебідку для квадроцикла
21 березня 2018 р.

Ви є щасливим власником квадроцикла? Правильно підібрана лебідка дозволить вам отримати максимум задоволення від пригод і виручить у випадку виникнення неприємностей!

Кущоріз: правила вибору садового перукаря
14 серпня 2017 р.

Ідеальні чагарники в саду - це не мрія, а реальність, якщо правильно вибрати кущоріз! Про правила вибору садового перукаря читайте в статті.

Як підібрати опорне колесо для причепа?
10 серпня 2017 р.

Чому варто придбати опорне колесо для причепа, які завдання воно здатне вирішити і як правильно вибрати цей пристрій?

Партнери

autoes

Майже всі сучасні моделі автомобілів комплектуються домкратами вже з автозаводу. Однак найчастіше пропоновані варіанти цього пристрою занадто бюджетні:

 • мінімальна вантажопідйомність і висота піднімання, якої достатньо тільки для заміни колеса, але якщо вам в польових умовах буде вимагатися домкрат великих можливостей;
 • незручна компонування домкрата, який створювався з позицій досягнення мінімальної ціни та обсягу займаного місця, а не функціональності і зручності використання в реальних умовах;
 • порівняно низька якість виготовлення з-за чого такий пристрій навряд чи прослужить багато років навіть в умовах нечастого використання.

Тому ми раді надати якісну альтернативу штатним домкратів — пристрої, які багато можуть і ніколи не підведуть.

Види наших домкратів

Пропонуємо прилади двох категорій:

 • рейкові;
 • повітряні.
Реечные домкратыВоздушные домкраты

Настільки невеликий вибір обумовлений тим, що ми не прагнемо штучно розширити асортимент тільки для того, щоб покупці отримували примарну і незрозумілу вигоду від цього. Ми виступаємо за раціональність кожної речі і тому акцентували увагу на найбільш вигідних приладах з точки зору покупця, а не спритного маркетолога.

Не прагнемо запропонувати вам 100 варіантів домкратів, з яких половину свідомо не варто рекомендувати до покупки. До такого типу обладнання висуваються серйозні вимоги щодо безпеки і нерозумно сподіватися на те, що в дешевому домкраті буде застосовуватися сталь з високими міцнісними характеристиками. В каталозі ви знайдете тільки ті товари, які дійсно відпрацьовують свою ціну.

Принцип роботи наших домкратів

Рейкові домкрати виробляються вже багато десятиліть і ця перевірена конструкція залишається лідером за співвідношенням техніко-експлуатаційних параметрів, ціни і надійності. Секрет в простоті — хитний приводний важіль під час руху «вгору-вниз» піднімає рейку, з якою він контактує за допомогою зубчастої передачі. Завдяки цьому виріб практично неможливо зламати.

Повітряні пристрою ще невідомі широко на нашому ринку, хоча застосовувана конструкція відрізняється витонченістю і універсальністю. Це камера з міцного матеріалу, яка розширюється при заповненні повітрям і піднімає авто на достатню висоту. Надування можна здійснювати не тільки за допомогою насоса або компресора, але і завдяки вихлопним газам. Для цього потрібно прикріпити до вихлопної труби спеціальний шланг.

У чому переваги та недоліки наших домкратів?

Плюси і мінуси кожного типу продуктів дещо відрізняються. Рейкові домкрати володіють такими особливостями:

 • велика висота підйому, регульована в точній діапазоні значень;
 • висока вантажопідйомність і невелика вартість, яка є наслідком простоти механізму;
 • відмінна безпека, для досягнення якої потрібно тільки застосовувати пристрій на рівній поверхні;
 • використовуються переважно в умовах гаража і хорошого дорожнього покриття, тому що потребують рівній та твердій основі;
 • займають порівняно багато місця, а продуктивні продукти мають вагою до 20 кг

Домкраты

Більш сучасні повітряні прилади відрізняються такими нюансами використання:

 • невибагливі до місця підйому — однаково ефективні як в гаражі, так і посеред лісової дороги в осінню сльоту;
 • завдяки великій площі плями контакту з автомобілем і підставою мають хороший рівень стабільності;
 • у виняткових випадках вимагають суттєвих фізичних зусиль з боку водія під час підйому;
 • порівняно дорогі, за аналогічну ціну можна купити у рази більше продуктивний рейкову продукт.

Таким чином наші рішення дійсно мають збалансовані характеристики, а купити в інтернет-магазині домкрати недорого ви зможете за кілька кліків. Ці пристосування обов'язково повинні бути в арсеналі будь-якого поважаючого себе любителя автомобілів, особливо якщо він бере участь у позашляхових ралі-рейдах. З допомогою продуктів ви будете впевнені в тому, що навіть при поломці або серйозної неприємності під час їзди спецінструмент допоможе швидко ліквідувати проблему і рухатися далі.

Можливо Вам також цікаво: