0 0.00 грн.


Мобільні заправки

Новини/Акції
Безкоштовна доставка причепів по Україні
15 січня 2019 р.

УВАГА! Доставка причепів виробництва PRAGMATEC по всій Україні тепер безкоштовна.

Безкоштовна доставка торсіонних осей по Україні!
8 листопада 2018 р.

Чудова новина - тепер купити торсіонні осі з гальмом і без гальма від виробників AL-KO і Knott-Autoflex можна з безкоштовною доставкою по Україні.

Цікаві новинки садової техніки від SOLO by AL-KO!
21 серпня 2018 р.

В асортименті інтернет-магазину з'явилися новинки садової техніки від SOLO by AL-KO: ланцюгові пили, газонокосарки, аератори, садові трактори і багато всього іншого!

Обзори/статті
Сміливо по бездоріжжю: обираємо лебідку для квадроцикла
21 березня 2018 р.

Ви є щасливим власником квадроцикла? Правильно підібрана лебідка дозволить вам отримати максимум задоволення від пригод і виручить у випадку виникнення неприємностей!

Кущоріз: правила вибору садового перукаря
14 серпня 2017 р.

Ідеальні чагарники в саду - це не мрія, а реальність, якщо правильно вибрати кущоріз! Про правила вибору садового перукаря читайте в статті.

Як підібрати опорне колесо для причепа?
10 серпня 2017 р.

Чому варто придбати опорне колесо для причепа, які завдання воно здатне вирішити і як правильно вибрати цей пристрій?

Партнери

autoes

Мобільні заправки

Мобильные минизаправки

Міні заправна станція – це обладнання, призначене для заправки особистого або відомчого транспорту або невеликого парку техніки. Все обладнання для міні-заправки можна переміщати за допомогою легкого навантажувача. Також міні-заправки нерідко використовуються в комплексі з автопричепами або фургонами, що забезпечує оперативність і максимальну мобільність індивідуальної АЗС.

Мобільні заправки для дизельного палива в Україні, фото і опис яких представлені на нашому сайті, виконані за всіма вимогами Госту і НПБ, а значить, можуть експлуатуватися на невеликих підприємствах, які потребують регулярної заправки не тільки автомобільної техніки, але і спеціального обладнання (дизельних генераторів, опалювальних котлів тощо).

Мобільні заправки – технічні характеристики та види

В залежності від подальшої експлуатації міні АЗС, їх поділяють:

 • На відомчі міні АЗС.

Це високотехнологічне автоматизоване обладнання для прийому, тривалого зберігання, заправки та обліку палива, яке призначене для його установки на дрібних і середніх підприємствах. Вбудовані в міні-заправку лічильники витрат палива дозволяють власникам відомчих АЗС виключити несанкціонований злив пального на підприємствах і вести 100-відсотковий облік дизельного палива і бензину.

Ведомственные мини-заправки

 • Індивідуальні або приватні міні-заправки.

Приватні або пересувні модулі – це поєднання контейнерної і пересувної АЗС, які розроблені спеціально для заправки будь-якого виду автотранспорту і робочих об'єктів. Власнику такої міні АЗС не потрібно везти модуль або контейнер на стаціонарну заправну станцію, а просто замінити порожню автоцистерну – на повну. Даний вид міні АЗС також забезпечений лічильниками витрати палива.

Приватні міні-заправки – це технологічне устаткування, в основну комплектацію якого входить:

 • Частные мини-заправкиПаливна ємність.
 • Паливний насос.
 • Рукав з пістолетом.
 • Лічильник.
 • Паливні фільтри.
 • Інші дрібні комплектуючі.

Як можна бачити, міні АЗС є простим, але в той же час ефективним обладнанням для заправки автомобільної техніки та іншого спеціального устаткування, що працює на дизельному паливі або бензині.

Міні АЗС для дизпалива або бензину з заправним вузлом виготовляються з різними обсягами паливних баків в залежності від потужності, ваги, габаритів, ціни виробника. Також до особливостей міні АЗС, що впливають на ціну мобільних заправок, можна віднести паливні насоси, які відрізняються кількістю перекачуєтмого пального (від 35 до 100 л. хв.). 

Переваги міні-заправок

До переваг міні АЗС можна віднести:

 • Невеликі габарити і вагу, які дозволяють транспортувати міні-заправку з одного місця на інше.
 • Прийнятні ціни.
 • Можливість під'єднання до міні АЗС резервуара з двустінною перегородкою або встановлення двох резервуарів для видачі дизельного і бензинового палива.
 • Безпека. Встановивши додатковий контейнер власник, міні АЗС може захистити і в той же час замаскувати міні-заправку від несанкціонованого доступу.
 • Надійність. Деякі моделі міні-заправок можуть експлуатуватися при температурному режимі до 65°C.

Мини АЗС

Також до переваг міні АЗС можна віднести те, що для їх установки не потрібно спеціально облаштовувати конкретне місце, а можна експлуатувати модулі прямо на будівельних майданчиках, у боксах, гаражах, а також на майданчиках, які займаються видобутком природних копалин для дозаправки техніки.

Всі міні-заправки, представлені на нашому сайті, працюють від мережі 220 вольт, а також представлені варіанти заправок з живленням від акумуляторних батарей 24 і 12 вольт. Міні АЗС невибагливі в обслуговуванні і можуть експлуатуватися навіть у самих складних погодних та нестандартних умовах, так як всі модулі мають захист від несприятливих зовнішніх впливів у вигляді антикорозійного покриття, яке наноситься виробниками ще на стадії виготовлення. Також деякі горизонтальні паливні резервуари, де згодом буде міститися пальне, можуть бути оброблені спеціальним складом з внутрішньої і зовнішньої сторони. 

Де краще купити мобільний АЗС для дизельного і бензинового палива

Мини АЗС

Наш інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам придбати мобільні заправки для дизельного і бензинового палива в Україні за прийнятними цінами. Також на нашому сайті ви можете придбати паливні насоси, лічильники, заправні пістолети, фільтри та інші комплектуючі ддя міні-заправкам від провідних європейських і азіатських виробників.

Все представлене на сайті обладнання відповідає державним та європейським стандартам якості та безпеки. Замовте міні АЗС прямо зараз і ми доставимо його вам в будь-яку точку України. Якщо у вас виникли питання з вибором міні-заправки, то наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і підберуть необхідний модуль, який буде підходити саме для вашого випадку.