0 0.00 грн.
Новини

Безкоштовна доставка торсіонних осей по Україні!

8 листопада 2018 р.

Безкоштовна доставка торсіонних осейДрузі, в нас для вас гарні новини! Ми врахували побажання наших клієнтів і складності, з якими вони стикаються при замовленні негабаритних вантажів. Саме тому ми вирішили піти вам назустріч і взяти на себе витрати на доставку торсіонних осей. Відтепер купити торсіонні осі виробництва AL-KO (Німеччина) і Knott-Autoflex (Угорщина) можна з безкоштовною доставкою по всій Україні.

Осі цих виробників відрізняє надійність конструкції і безвідмовність в експлуатації. Їх установка здійснюється на причепах різних вагових категорій. Якість осей підтверджено європейської сертифікацією.

Які осі ви можете замовити з БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ?

✔ Торсіонні осі без гальма AL-KO

✔ Торсіонні осі без гальма Knott-Autoflex

✔ Торсіонні осі з гальмом AL-KO

✔ Торсіонні осі з гальмом Knott-Autoflex

Реалізація послуги безкоштовної доставки в залежності від обставин можлива ДВОМА МЕТОДАМИ:

1. Якщо товар знаходиться на нашому основному складі в Луцьку, ми відправимо його безкоштовно.
2. Якщо товар знаходиться на одному з наших логістичних складів, ми компенсуємо повну вартість його доставки, відразу після того, як він буде вами отриманий зі складу перевізника і ви перешлете нам документ, що підтверджує факт і суму оплати (ТТН, касовий чек і т. п.)

Хочемо звернути вашу увагу на те, що компанія PRAGMATEC є виробником причепів і використовує осі у великій кількості. А значить величезний досвід в цьому питанні дозволить порекомендувати вам найкраще рішення в оптимальному співвідношенні ціна/якість.

Уточнити будь-яку цікаву для вас інформацію щодо доставки або вибору осей можна за тел. +38 (067) 332-08-77, +38 (050) 388-87-12. Звернувшись до нас, ви завжди можете розраховувати на консультацію від компетентних фахівців.