0 0.00 грн.
Услуги
Переобладнання вантажних автомобілів
10 вересня 2012 р.

Переоборудование грузовых автомобилей

Одним з основних напрямків діяльності ПП «PRAGMATEC» є переобладнання вантажних автомобілів під наступні функціональні конфігурації: евакуатори, автовози, фургони та тентовані платформи.

Прокат/оренда причепів
10 вересня 2012 р.

Аренда прицеповПП "PRAGMATEC" надає послуги з оренди вантажних і легкових причепів, лафет. Оренда причепів можлива погодинно і подобово. При наявності паспорта та ідентифікаційного коду прокат оформляється за 15 хвилин.

Технічне обслуговування, діагностика та ремонт причепів
10 вересня 2012 р.

Ремонт прицеповПП "PRAGMATEC" проводить гарантійне та післягарантійне обслуговування причепів, а також діагностику та ремонтні роботи будь-яких обсягів, характеру і ступеня складності.

Заміна торсіонів і важелів осей
11 вересня 2012 р.

Замена торсиновПП "PRAGMATEC", володіючи необхідним обладнанням, постійним запасом комплектуючих і штатом кваліфікованих фахівців, надає послуги по заміні важелів і торсіонів осей.

Виробництво причепів під замовлення
1 листопада 2012 р.

изготовление прицепов под заказПП «PRAGMATEC» є сертифікованим виробником причіпної техніки. Крім виробництва моделей власного модельного ряду, підприємство також здійснює виготовлення причепів згідно Ваших індивідуальних вимог.

Виготовлення тентів і каркасів
21 грудня 2012 р.

тенты и каркасы для прицеповПП "PRAGMATEC ТРЕЙЛЕРЕЗ УКРАЇНА" виробляє каркаси та тенти для причіпної техніки і для платформ вантажних автомобілів. У виробництві використовуються матеріали відомих європейських виробників, а великий досвід діяльності дозволяє виготовляти продукцію високого рівня якості.