0 0.00 грн.
Новини/Акції
Безкоштовна доставка причепів по Україні
15 січня 2019 р.

УВАГА! Доставка причепів виробництва PRAGMATEC по всій Україні тепер безкоштовна.

Безкоштовна доставка торсіонних осей по Україні!
8 листопада 2018 р.

Чудова новина - тепер купити торсіонні осі з гальмом і без гальма від виробників AL-KO і Knott-Autoflex можна з безкоштовною доставкою по Україні.

Цікаві новинки садової техніки від SOLO by AL-KO!
21 серпня 2018 р.

В асортименті інтернет-магазину з'явилися новинки садової техніки від SOLO by AL-KO: ланцюгові пили, газонокосарки, аератори, садові трактори і багато всього іншого!

Обзори/статті
Сміливо по бездоріжжю: обираємо лебідку для квадроцикла
21 березня 2018 р.

Ви є щасливим власником квадроцикла? Правильно підібрана лебідка дозволить вам отримати максимум задоволення від пригод і виручить у випадку виникнення неприємностей!

Кущоріз: правила вибору садового перукаря
14 серпня 2017 р.

Ідеальні чагарники в саду - це не мрія, а реальність, якщо правильно вибрати кущоріз! Про правила вибору садового перукаря читайте в статті.

Як підібрати опорне колесо для причепа?
10 серпня 2017 р.

Чому варто придбати опорне колесо для причепа, які завдання воно здатне вирішити і як правильно вибрати цей пристрій?

Партнери
autoes

 

причепи та запчастини


садова техніка


Лебідки, талі, комплектуючі


Міні заправки


електрогенератори


Компресори та насоси


Електроінструмент


насоси для води


Домкрати


Підприємство "PRAGMATEC"

Підприємство PRAGMATEC функціонує на території Євросоюзу вже понад 15 років і являється відомим виробником причепів повною масою до 3500 тонн. Крім виробництва причепів важливим напрямком діяльності фірми є переобладнання шасі вантажних автомобілів під різне функціональне використання.

З 2007 року підприємство почало освоювати український ринок, наслідком чого стало відкриття приватного підприємства «PRAGMATEC» в м.Луцьку (детальніше читайте в розділі «Про нас»)

Підприємство «PRAGMATEC» орієнтоване на розвиток, та прагне до постійного розширення поля діяльності, починаючи від розробки нових актуальних моделей причепів і закінчуючи освоєнням нових суміжних видів діяльності.

Поява інтернет-магазину "PRAGMATEC" являється реалізацією політики розвитку та збільшення діапазону діяльності фірми. Основний напрямок магазину - причепи, комплектуючі і запчастини для причепів, лебідки та генератори,  компрессори та садова техніка